Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Parafia
|
1.
|
Sumara Maciej
|
Wojnicz
|
2.
|
Opioła Grzegorz
|
Wojnicz
|
3.
|
Kuboń Mariusz
|
Wojnicz
|
4.
|
Bobrowski Bartłomiej
|
Rytro
|
5.
|
Burzej Łukasz
|
Rytro
|
6.
|
Bodziony Dawid
|
Rytro
|
7.
|
Matuszyk Karol
|
Ropa
|
8.
|
Pękala Piotr
|
Ropa
|
9.
|
Kusiak Krystian
|
Zbylitowska Góra
|
10.
|
Jewuła Piotr
|
Zbylitowska Góra
|
11.
|
Haraf Tomasz
|
Ciężkowice
|
12.
|
Kukulski Przemek
|
Ciężkowice
|
13.
|
Woliński Marek
|
Tęgoborze
|
14.
|
Ignacyk Bartłomiej
|
Tęgoborze
|
15.
|
Sztorc Marcin
|
Zaczarnie
|
16.
|
Kamil Pióro
|
Nawojowa
|
17.
|
Kowalik Robert
|
Nawojowa
|
18.
|
Wójcik Piotr
|
Brzesko - św. Jakuba
|
19.
|
Tabor Marcin
|
Muchówka
|
20.
|
Guszkiewicz Adam
|
Stróże
|
21.
|
Hotloś Kamil
|
Stróże
|
22.
|
Piotr Miszczak
|
Pustków
|
23.
|
Marek Tyksiński
|
Pustków
|
24.
|
Sanok Tomasz
|
Tarnów - NSPJ
|
25.
|
Jurczyk Kamil
|
Tarnów - NSPJ
|
26.
|
Mierzwa Dominik
|
Tarnów - NSPJ
|
27.
|
Horowski Andrzej
|
Marcinkowice
|
28.
|
Cięciwa Patryk
|
Marcinkowice
|
29.
|
Jargut Sebastian
|
Marcinkowice
|
30.
|
Zapiór Tomasz
|
Nowy Sącz – św. Małgorzata
|
31.
|
Małek Konrad
|
Nowy Sącz - św. Małgorzata
|
32.
|
Ruchała Jakub
|
Nowy Sącz - św. Małgorzata
|
33.
|
Niziołek Łukasz
|
Dębica Latoszyn
|
34.
|
Pasik Konrad
|
Dębica Latoszyn
|
35.
|
Daniel Michał
|
Dębica Latoszyn
|
36.
|
Marszałek Artur
|
Kamiona Wielka
|
37.
|
Homoncik Michał
|
Kamiona Wielka
|
38.
|
Kłębczyk Dawid
|
Kamiona Wielka
|
39.
|
Kużdżał Kornel
|
Borowa - św. Mikołaja
|
40.
|
Mieszkowski Michał
|
Borowa - św. Mikołaja
|
41.
|
Pochroń Maciej
|
Wierzchosławice
|
42.
|
Kędzior Dominik
|
Wierzchosławice
|
43.
|
Mamala Bartosz
|
Limanowa
|
44.
|
Bujak Kamil
|
Limanowa
|
45.
|
Guzik Oskar
|
Limanowa
|
46.
|
Wrona Jan
|
Limanowa
|
47.
|
Kubica Patryk
|
Limanowa
|
48.
|
Wojcieszak Łukasz
|
Limanowa
|
49.
|
Gołąb Jakub
|
Ujanowice
|
50.
|
Pławecki Daniel
|
Ujanowice
|
51.
|
Bogacz Michał
|
Brzozówka
|
52.
|
Bienias Dawid
|
Bochnia - św. Pawła
|
53.
|
Machaj Kamil
|
Bochnia - św. Pawła
|
54.
|
Górski Łukasz
|
Ptaszkowa
|
55.
|
Boruta Michał
|
Tarnów - Matki Bożej Fatimskiej
|
56.
|
Szczepanik Marek
|
Tarnów - Matki Bożej Fatimskiej
|
57.
|
Mitoraj Mateusz
|
Szerzyny
|
58.
|
Zbylut Arkadiusz
|
Szerzyny
|
59.
|
Palonek Dominik
|
Trzciana
|
60.
|
Kukla Filip
|
Trzciana
|
61.
|
Janiczek Dominik
|
Trzciana
|
62.
|
Cabak Szymon
|
Łabowa
|
63.
|
Kubisz Krzysztof
|
Łabowa
|
64.
|
Strzelczyk Bartłomiej
|
Dobrynin
|
65.
|
Strzelczyk Karol
|
Dobrynin
|
66.
|
Wałek Mateusz
|
Łączki Brzeskie
|
67.
|
Boczoń Patryk
|
Łączki Brzeskie
|
68.
|
Lipiór Paweł
|
Łączki Brzeskie
|
69.
|
Tylec Aleksander
|
Łączki Brzeskie
|
70.
|
Mika Jakub
|
Przecław
|
71.
|
Kukla Radosław
|
Przecław
|
72.
|
Skowron Marcin
|
Przecław
|
73.
|
Chmura Karol
|
Przecław
|
74.
|
Mida Wacław
|
Tymowa
|
75.
|
Pajor Arkadiusz
|
Tymowa
|
76.
|
Pajor Jacek
|
Tymowa
|
77.
|
Bańka Dariusz
|
Dobrynin
|
78.
|
Sukiennik Rafał
|
Męcina
|
79.
|
Oleksy Karol
|
Męcina
|
80.
|
Samek Mateusz
|
Stary Wiśnicz
|
81.
|
Krotos Kamil
|
Stary Wiśnicz
|
82.
|
Lączak Hubert
|
Książnice
|
83.
|
Kapusta Daniel
|
Książnice
|
84.
|
Czachor Jakub
|
Mielec - św. Trójcy
|
85.
|
Cukierda Damian
|
Mielec - św. Trójcy
|
86.
|
Szymczyk Kacper
|
Mielec św. Trójcy
|
87.
|
Obidowski Kajetan
|
Krynica – Wniebowzięcia NMP
|
88.
|
Gliński Andrzej
|
Krynica – Wniebowzięcia NMP
|
89.
|
Szelągowski Przemysław
|
Krynica – Wniebowzięcia NMP
|
90.
|
Głąb Łukasz
|
Krynica – Wniebowzięcia NMP
|
91.
|
Piekarz Marek
|
Bochnia Św. Jana
|
92.
|
Jabłoński Przemysław
|
Bochnia Św. Jana
|
93.
|
Klimek Mateusz
|
Bochnia Św. Jana
|
94.
|
Świątek Marcin
|
Lipnica Murowana
|
95.
|
Wnęk Michał
|
Lipnica Murowana
|
96.
|
Polek Krzysztof
|
Lipnica Murowana
|
97.
|
Piotr Szpunar
|
Dębica – Miłosierdzie Boże
|
98.
|
Adam Wójcik
|
Dębica – Miłosierdzie Boże
|
99.
|
Tomek Świętoń
|
Dębica – Miłosierdzie Boże
|
100.
|
Nalepa Patryk
|
Łęki Górne
|
101.
|
Godoń Grzegorz
|
Gaboń
|
102.
|
Świtecki Hubert
|
Gaboń
|
103.
|
Banaś Mateusz
|
Luszowice
|
104.
|
Ptak Wojciech
|
Luszowice
|
105.
|
Kamil Żurawski
|
Luszowice
|
106.
|
Kos Tomasz
|
Ryglice – św. Katarzyny
|
107.
|
Sroka Dawid
|
Ryglice – św. Katarzyny
|
108.
|
Chebda Konrad
|
Nowy Sącz - Falkowa
|
109.
|
Nowak Mateusz
|
Nowy Sącz - Falkowa
|
110.
|
Laskosz Mateusz
|
Nowy Sącz - Falkowa
|
111.
|
Kozioł Wojciech
|
Pilzno – św. Jana
|
112.
|
Czuba Jacek
|
Pilzno – św. Jana
|
113.
|
Wadas Mateusz
|
Pilzno – św. Jana
|
114.
|
Matusik Arkadiusz
|
Librantowa
|
115.
|
Stępień Łukasz
|
Librantowa
|
116.
|
Rudny Michał
|
Pleśna
|
117.
|
Jagoda Paweł
|
Pleśna
|
118.
|
Nowak Tomasz
|
Pleśna
|
119.
|
Bratko Bartłomiej
|
Wietrzychowice
|
120.
|
Rzeszuto Dariusz
|
Wietrzychowice
|
121.
|
Żelazko Grzegorz
|
Brzezna
|
122.
|
Dyrek Przemysław
|
Brzezna
|
123.
|
Malisz Maciej
|
Wielka Wieś
|
124.
|
Bogula Mateusz
|
Nowa Jastrząbka
|
125.
|
Łatka Krzysztof
|
Siedlce
|
126.
|
Bielak Damian
|
Siedlce
|
127.
|
Kawa Dawid
|
Nowa Jastrząbka
|
128.
|
Starzyk Bartłomiej
|
Nowa Jastrząbka
|
129.
|
Buzowski Dariusz
|
Olszyny k. Jasła
|
130.
|
Niziołek Gerard
|
Olszyny k. Jasła
|
131.
|
Wójcik Arkadiusz
|
Ołpiny
|
132.
|
Dąbrowski Maciej
|
Chorzelów
|
133.
|
Chruściel Piotr
|
Chorzelów
|
134.
|
Gera Dominik
|
Mielec - Ducha Świętego
|
135.
|
Soja Piotr
|
Mielec Ducha Św.
|
136.
|
Zmysło Mateusz
|
Jasień
|
137.
|
Ciura Filip
|
Jasień
|
138.
|
Babicz Dawid
|
Jasień
|
139.
|
Basta Dawid
|
Rzepiennik Suchy
|
140.
|
Liana Mariusz
|
Rzepiennik Suchy
|
141.
|
Wójcik Mateusz
|
Rzepiennik Suchy
|
142.
|
Stypuła Dawid
|
Mogilno
|
143.
|
Fyda Adrian
|
Mogilno
|
144.
|
Kopera Dominik
|
Mielec – św. Marka
|
145.
|
Wołek Szymon
|
Mielec – św. Marka
|
146.
|
Solak Wojciech
|
Rzuchowa
|
147.
|
Żurek Robert
|
Zawada k. Dębicy
|
148.
|
Dziubacki Dariusz
|
Wielogłowy
|
149.
|
Bogdanowicz Bartosz
|
Wielogłowy
|
150.
|
Zaręba Kacper
|
Wielogłowy
|
151.
|
Gargula Piotr
|
Wielogłowy
|
152.
|
Szarek Krzysztof
|
Tarnów – Krzyż
|
153.
|
Zaremba Sławomir
|
Tarnów – Krzyż
|
154.
|
Ślusarczyk Tomasz
|
Tarnów - Krzyż
|
155.
|
Flis Mariusz
|
Łęki Górne
|
W prowadzeniu kursu pomagali księża:
1. ks. Budzik Rafał
2. ks. Kawa Marcin
3. ks. Juda Szczepan
oraz starsi ceremoniarze:
1. Bryg Robert
2. Chudy Marcin
3. Gondek Artur
4. Kurowski Bartłomiej
5. Madej Dawid
6. Mikrut Kamil
7. Strzała Kazimierz
8. Świądro Marcin